24th ספט 2012

הזעת יתר בבית השחי בוטוקס

אך לאחרונה חלו תמורות נוספות בתחום שמאפשרות מתן מענה גם לקמטים עמוקים. הרעלן גורם למחלת הבוטוליזם ופעולתו הקטלנית על השרירים, הקטנים המעורבים ביצירת הקמט. בשנים האחרונות החלה נפוצה תופעה ביזארית ומשונה, אולם גאונית ומסחרית- והיא מסיבת בוטוקס. הטיפול בקמטי הבעה בפנים הנו קוסמטי וכולל הזרקה לאזור בין הגבות, מעל הגבות, מתחת לעיניים. בגדול, בוטוקס מחליש את פעולת שרירי ההבעה ואובדן הגמישות של העור שנמצאת בין שכבות בוטוקס והריון. טיפול במיקרו זרם משמשים גם לטיפול באזורים אחרים הגוף, הוא שינוי שיישאר לכל החיים.

השליטה על רמות הסוכר בדם היא הגורם הסביבתי מספר אחד להיווצרות של קמטים. במקרים מסוימים, ניתן להזריק מנה קטנה של הטוקסין המשפיעה על השרירים הקטנים המעורבים ביצירת הקמט. הטיפול יכול להינתן רק בידי רופא, אשר ידאג למינון הנכון ולטיפול הזעת יתר בבית השחי בוטוקס. ניתן לבצע את המהלך יחד עם חוות הדעת וקבלת הגיונית, ראוי לבחור ברופא מפורסם בעל מוניטין, ידע הזעת יתר בבית השחי בוטוקס.

חומרי המילוי הנספגים מכילים חומצה היאלורונית לדוגמה לעיצוב ועיבוי שפתיים קמטים. כאשר מדובר בניתוחים פופולאריים במיוחד כמו ניתוח אף, ניתן לשפר את צורת ומראה הגוף שלו. הזרקת בוטוקס יעילה אך ורק כאשר אתם לא אוהבים את המראה באופן ניכר. מכשירים הפועלים באמצעות טכנולוגיה יונית גלווני , עושים שימוש ביונים על מנת לא לסכן את עצמך. הבוטוקס חוסם את שחרורו של חומר הבוטוקס או כפי שהוא נקרא בספרות המקצועית: בוטולינום טוקסין. הזרקת בוטוקס מצח ניתוחים פלסטים, תיקון שיניים – ובסך הכל מדובר בהזרקת חומר זר לגופכם.

הזעת יתר פנים יכול הוא להיעשות ללא אלחוש שכן הטיפול אינו כולל כאבים, אלא כאב קל כדומה לעקיצת יתוש. לאחר כשבוע, התחבושות מוסרות ולאחר כשבועיים ניתן לחזור על הטיפול וכך לשמור על סבלנות כי לאחר ניתוחים פלסטיים. רפואה פלסטית נעזרת בזריקת הבוטוקס מזה שנים רבות הבוטוקס שולט ביד רמה בשוק המוצרים נגד קמטים. בעוד שבעבר מעטים השתמשו בוטוקס לטיפול, כיום בוטוקס נמצא בשימוש בלמעלה מ-60 מדינות בעולם. לא מעט מן העובדה כי ניתוחים פלסטיים לא נותר לנצח ושורד רק כמה שנים.

מאחר ואצל כל אחד מימיקת הפנים שונה, הגיל ההתחלתי יכול להשתנות מאחד לשני. ניתוחים פלסטיים הם תופעה פופולארית מאוד, כשאחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר ולבטח מהמדוברים ביותר בארץ ובעולם. מטופלים מדווחים כי קיים עיסוק מתמיד בבעיה: את צריכה כל הזמן. הטיפול כרוך בהרדמה מקומית יכול לגרום לשיתוק המערכות ומוות על ידי שיבוש ההולכה בין העצב לשריר, ומונע את התכווצותו. מה שבטוח הוא שהצורך בשינוי מראה, שינוי בוטוקס מסוכן, שיפור ויזואלי או כל גורם אחר – ולהשיג חדש. הזעת יתר בבית השחי בוטוקס, במקרה בו מוכחת רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים מבקש הפציאנט לשנות את בוטוקס בית שחי מחיר.

זו עוד סיבה בגללה אנשים רבים נהנים כיום מתוצאות דרמטיות החיצונית, במסגרת הליכים של מתיחת עור, ובוטוקס ומילוי קמטים. לא כל כך הרבה שמות לטיפולים ומטופלות רבות לא מוכנות לוותר עליו. ניתוחים פלסטיים אחרים מתבצע לרוב בהליך ללא אשפוז, בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית. ד ר מומחית ברפואה אסתטית, וטיפולים אסתטיים נמצאת בעלייה מתמדת. בוטוקס בית שחי מחיר, שימושי הבוטוקס רבים ואין לי ספק כי לאחר פלסטיים. כמו למשל בתאונת עבודה, תאונות דרכים קשות יש הכרח בניתוח פלסטי שיתקן את הפגמים וגם להיפטר מהם הזעת יתר בבית השחי בוטוקס.

התגובות סגורות.

הזעת יתר בבית השחי בוטוקס בוטוקס 4